Do końca roku zostało 102 dni.
Kolejny sukces naszego pracownika
25.07.2017.
W dniu 22 lipca 2017 roku pracownik Bogatyńskich Wodociągów i Oczyszczalni S.A. brał udział
w ogólnopolskich zawodach biegowych na trasie Wielkiej Pętli Izerskiej w Szklarskiej Porębie,
zajmując dobrą,11 lokatę na ponad 700 zawodników biorących udział w zawodach. W swojej
kategorii M-40 zajął 3 miejsce. Wygrał Sergii Rybak z Ukrainy. Na malowniczej trasie 21 km
i profilu stawiającym wyzwanie, gdzie trenują najlepsi polscy zawodnicy, Pan Adrian spisał się
rewelacyjnie.

Nasz pracownik sukcesywnie reprezentuje naszą Spółkę na lokalnych zawodach biegowych
zajmując wysokie lokaty. W ostatnim czasie wygrał półmaraton w Leśnej, oraz bardzo trudny
bieg górski Ještědský půlmaraton. Aktualnie przygotowuje się do Letniego Biegu Piastów na
dystansie 21km, gdzie w ubiegłym roku zajął drugie miejsce.

Gratulację za postawę na tych trudnych zawodach górskich.