Skip to content
 

Imieniny

15 Sierpnia 2018
Środa
Imieniny obchodzą:
Maria, Napoleon,
Stefan, Stella,
Trzebimir
Do końca roku zostało 139 dni.
XVIII Spartakiada Pracowników Wodociągów i Kanalizacji
28.05.2008.
ImageW dniach 16-18 maja w Kołobrzegu odbyła się XVIII Spartakiada Pracowników Wodociągów i kanalizacji. W zawodach udział wzięło ponad 1700 wodociągowców z różnych stron Polski rywalizujących w 22 konkurencjach. W gronie 62. miast znalazła się również 25 osobowa ekipa Bogatyńskich Wodociągów i Oczyszczalni S.A.
Zmagania wygrała w tym roku Legnica, a my uplasowaliśmy sie na 34. miejscu. Indywidualnie dobrze zaprezentowała się p. Joanna Mazurkiewicz zajmując 7. miejsce w tenisie stołowym oraz p. Filip Barbachowski który ukończył wyciskanie sztangi na miejscu 9. Natomiast w mini piłce nożnej - bardzo interesującej konkurencji - drużyna w składzie Honorata Jasińska, Andrzej Chojnacki, Jerzy Rajewicz, wywalczyła 12. miejsce.

Ciekawostką zawodów były takie konkurencje jak jazda na rowerze po desce zakończona kąpielą w morskiej wodzie oraz regaty załóg wioślarskich.

Zmagania sportowców wieńczone były wieczornymi spotkaniami przy smakowitych daniach z grilla. Natomiast czas umilał kabaret "Rak" oraz zespół cygański. Wszystko kończyło się dyskotekową zabawą do białego rana.

Była to już nasza 8. z kolei spartakiada, którą - jak zresztą wszystkie poprzednie - miło wspominamy.

Image Image Image Image Image Image