Skip to content
 
Modernizacja sieci wodociągowej wraz z przyłączami w rejonie ulic Chopina i XXV - lecia
Inwestycje
19.06.2008.
ImageModernizacja sieci wodociągowej wraz z przyłączami w rejonie ulic Chopina – XXV-lecia w Bogatyni – zadanie realizowano w etapach, przy czym uzyskanie wkładu pieniężnego z Gminy na ten cel pozwoliło na zakończenie zadania. Nakłady poniesione w roku 2007 wyniosły 257 tys. zł. (łączne nakłady wyniosły 496 tys. zł.).
 
Wycieczka na oczyszczalni ścieków w Bogatyni
Informacje bieżące
09.06.2015.

  MALI ODKRYWCY

NA OCZSZCZALNI ŚCIEKÓW

W BOGATYNI

  Misja: Oczyszczamy ścieki

 

W dniach 12-14 maja 2015 r.  na oczyszczalni w Bogatyni odbyły się lekcje edukacyjne na temat oczyszczania ścieków. Lekcje rozpoczęli najmłodsi czyli: przedszkolaki z gr II Przedszkola Publicznego nr 6; następnie byli uczniowie z  klasy IV oraz  klasy I-III  ze Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1. Mali odkrywcy zapoznali się z  etapami oczyszczania ścieków, zobaczyli to również doświadczalnie. Pokazaliśmy oczyszczanie ścieków tak aby bardziej je zaciekawić. Oglądając razem ,stworzyliśmy odpowiedni klimat by mogły obejrzeć filmy edukacyjne w postaci kreskówek. Padło bardzo dużo ciekawych pytań. Było zabawnie i pouczająco. Dzieci przedszkolne chętnie brały udział w kolorowaniu brudnej i czystej kropelki wody. Wszyscy dowiedzieli się również jak ważną rzeczą jest wspólne dbanie o środowisko.

 Aneta Majewska

 

 

 

 

 

 

 
Wycieczka na oczyszczalni ścieków w Bogatyni
Informacje bieżące
26.05.2015.

                                                 MALI ODKRYWCY

                                            Misja: Oczyszczamy ścieki

                                    NA OCZSZCZALNI ŚCIEKÓW W      

                                                      BOGATYNI

 

W dniach 12-14 maja 2015 r.  na oczyszczalni w Bogatyni odbyły się lekcje edukacyjne na temat oczyszczania ścieków. Lekcje rozpoczęli najmłodsi czyli: przedszkolaki z gr II Przedszkola Publicznego nr 6; następnie byli uczniowie z  klasy IV oraz  klasy I-III  ze Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1. Mali odkrywcy zapoznali się z  etapami oczyszczania ścieków, zobaczyli to również doświadczalnie. Pokazaliśmy oczyszczanie ścieków tak aby bardziej je zaciekawić . Oglądając razem ,stworzyliśmy odpowiedni klimat by mogły obejrzeć filmy edukacyjne w postaci kreskówek . Padło bardzo dużo ciekawych pytań. Było zabawnie i pouczająco. Dzieci przedszkolne chętnie brały udział w kolorowaniu brudnej i czystej kropelki wody. Wszyscy dowiedzieli się również jak ważną rzeczą jest wspólne dbanie o środowisko.

Aneta Majewska

 

 

 

 

 

 

 
Nowy pojazd "Pogotowia Wodociągowego"
Informacje bieżące
30.07.2010.
Zarząd Bogatyńskich Wodociagów i Oczyszczalni S.A w Bogatyni, informuje że w miesiącu lipcu zakupił nowy samochód marki Mercedes Sprinter.
Czytaj całość…
 
Dobra passa Filipa
Informacje bieżące
16.08.2008.
Dobra passa Filipa

W dniach 1-3 sierpnia br. w Międzyzdrojach odbywał się Festiwal Siły Sprawności i Urody. Międzyzdroje przez 3 dni były areną zmagań dla zawodników z całej Polski w konkurencjach siłowo sprawnościowych. Do rywalizacji w Pucharze Polski Strong Man Amatorów stanęło siedemnastu zawodników z całej Polski. Pierwsze dwie konkurencje: Wyciskanie Belki na barki i Spacer Farmera traktowane były jako eliminacje do finału dobra postawa Filipa Barbachowskiego dała mu awans do finałowej ósemki.

Czytaj całość…
 
Nowe druki formularzy podań do pobrania
Informacje bieżące
14.08.2008.
Na naszej stronie internetowej, w dziale druki do pobrania dostępne są nowe szablony formularzy, za pomocą których możecie się Państwo zwracać do naszej Firmy.

Czytaj całość…
 
Pożegnanie emerytów
Informacje bieżące
11.08.2008.
W dniu 5 sierpnia 2008 r. Zarząd Bogatyńskich Wodociągów i Oczyszczalni w Bogatyni uroczyście pożegnał odchodzących na emeryturę dwóch długoletnich pracowników.

Czytaj całość…
 
Nasz pracownik kolejny raz na podium
Informacje bieżące
07.07.2008.
Międzynarodowe Mistrzostwa Drwali W Niedzielę 29.06.2008 r. w miejscowości Niedźwiedź, koło Świebodzina, woj. Lubuskie odbyły się coroczne „Międzynarodowe Mistrzostwa Drwali” oraz „Otwarte Mistrzostwa Strong Man”. Na zawody przybyli czołowi zawodnicy z województw położonych wzdłuż Nysy i Odry. Żary, Zielona Góra, Sulechów czy Gorzów Wielkopolski to wśród amatorów ścisła krajowa czołówka. W imprezie nie mogło więc zabraknąć naszych Bogatyńskich Strong Manów: Kamila Kucińskiego i Filipa Barbachowskiego. Mistrzostwa stały na bardzo wysokim poziomie.
Czytaj całość…
 
Dzień Komunalnika 2008
Informacje bieżące
24.06.2008.
Dzień Komunalnika 2008 W dniu 20 czerwca 2008 r. , tradycyjnie jak co roku, na boisku sportowym w Jasnej Górze odbyła się impreza rekreacyjno-sportowa pracowników i emerytów Bogatyńskich Wodociągów i Oczyszczalni S.A. w Bogatyni Coroczna impreza plenerowa stanowi wspaniałą okazję do integracji pracowników Spółki, a nic tak nie wpływa na zacieśnianie relacji pomiędzy pracownikami jak wspólna zabawa, aktywne uczestnictwo w grach i konkursach sportowych.
Czytaj całość…
 
Strongmani z BWiO
Informacje bieżące
11.06.2008.
F. Barbachowski i K. Kuciński
F. Barbachowski i K. Kuciński
W dniu 07.06.2008 r. odbyły się I Otwarte Mistrzostwa „Strongman” o puchar Burmistrza Miasta Żary. Bogatyńskie Wodociągi i Oczyszczalnia S.A. były reprezentowane przez naszych pracowników, którzy zajęli wysokie I miejsce (Filip Barbachowski - z lewej) i III miejsce (Kamil Kuciński - z prawej).
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 31 - 43 z 43